Miks valida just BMI Monieri katused?

Kivikatuste pakkujaid on turul rohkem kui üks ja esmapilgul võib tunduda, et suuri erinevusi neil pole, kuna “kivi on ju kivi”. Siiski erinevad nii pakutavad materjalid kui ka lisateenused, kuid pahatihti tulevad need erinevused välja alles ehitustöö ajal. Eesti kauaaegseima kogemusega kivikatuste müüja BMI Monieri on eelistena saab välja tuua järgneva:

Pakume terviklahendust. Sageli arvatakse, et katus koosneb vaid kattematerjalist (katusekividest, plekist, bituumenist, eterniidist), kuid komplekti kuuluvad ka õhku läbilaskev aluskate, tihendid katuseharjale ja räästale, kinnitusvahendid, vettpidavad läbiviigud korstendele ja ventilatsioonile, lumetõkked, käigusillad, redelid jne. Soovitatav on kasutada ühe tootja katusematerjali ja lisatarvikuid – ainult nii on kindel, et kogu katusesüsteem toimib, katuse erinevad osad sobivad omavahel kokku ning probleemide tekkides ei püüa erinevate komponentide tootjad vastutust üksteisele veeretada. BMI Monier toodab kõik katusematerjalid ise alates aluskattest kuni kinnitusklambrite, turvavarustuse ja muude lisatarvikuteni.

Tehase garantii 30 ja katuse eeldatav eluiga vähemalt 100 aastat. Kõiki BMI Monieri tooteid katsetakse terviklahendusena Saksamaal Heusenstammis asuvas “Braas Akademie” testimiskeskuses, et tagada katusetarvikute kõrge kvaliteet ja sobivus põhjamaisesse kliimasse. Katusekivid on lisaks läbinud katsetused Rootsi, Saksamaa ning Inglismaa karmides tehnikalaborites, lisaks testitakse iga valmivat partiid tehase laboris kohapeal.

Kohapealne eestikeelne tehniline tugi ehitusvaldkonna professionaalidelt. Iga katus on “rätsepalahendus” ja kuna erinevaid katuseosi on palju, ei pruugi katus tootena olla alati kõige lihtsamini arusaadav. Tahame, et meie klientidel oleks täielik ülevaade sellest, millega peab katuse ehitamise erinevates faasides arvestama. Meie konsultandid on inseneri- ja ehitustaustaga, oleme hinnapakkumistes läbipaistvad, tuues kohe välja kõik tarvikud, mida katuseehitusel vaja läheb. Nii ei teki ehituse käigus ebameeldivaid hinnaüllatusi ja töö lõppmaksumus on selge juba projekti alguses.

Turu kõige laiem valik katusekive. Pakume erineva stiili (klassikaline laineline või moodsam sile), materjali (betoon või savi), värvitooni (kuni 10) ning pinnakattega (värv või eriline UV-kaitse) katusekive. Meelepärase lahenduse leiab BMI Monierist ka kõige nõudlikum klient sõltumata sellest, kas soovitakse majale klassikalist, modernset või täiesti eksklusiivset ja isikupärast välisilmet.

Kiire tarne. Põhitoodete varu on alati Eestis kohapeal olemas, mis tagab kiire tarneaja kogu katusekomplektile.

Paigaldus ja transport. Katusele pika eluea tagamiseks peab lisaks materjalile olema kvaliteetne ka paigaldustöö. BMI Monieril on üle Eesti partnerehitajad, kes on läbinud tootjapoolsed koolitused ning kelle töö kvaliteedis võib kindel olla. Lisaks tagame materjalide transpordi ehitusobjektile ja soovi korral tõstame kivid ka katusele.

Pikkade traditsioonidega suurettevõte. BMI Monier on Eesti suurim kivikatuste müüja ning kuulub maailma suurimale katusematerjalide ja nende lisatarvikute tootjale Braas BMI Monier. Oleme välja kasvanud taasiseseisvunud Eesti ühest vanimast ettevõttest Est-Stein, mis alustas tegevust juba aastal 1989. Tegutseme Baltikumis ja Põhjamaades kokku seitsmes riigis, pakkudes savist ja betoonist katusekive, katusetarvikuid ning sõsarettevõtte Schiedel moodulkorstnaid.

Pakume ainsana ka kodumaiseid Eestis toodetud katusekive. BMI Monier taasavas märtsis 2017 Kiiul Eesti ainsa katusekivitehase, mille toodangust umbes pool eksporditakse välisturgudele. Eesti kliendile tähendab Kiiu tehase taasavamine seda, et tänu lühemale transpordile muutuvad katusekivid hinnalt soodsamaks. Kasutame kodumaiste katusekivide tootmiseks kodumaist liiva ja tsementi, mis tagavad kividele pika eluea.

Soovin pakkumist:

uusrenoveeritav